هوای تازه

می خوام خوب بشم ، تصمیم گرفتم حالم خوب بشه. میایید کمکم کنید؟ دارم سعی خودم رو می کنم که افسردگی رو بذارم کنار. می دونم ممکنه بازم سراغم بیاد ولی دارم تلاش می کنم. پسرم هم داره کمکم می کنه ، بهتر شده داره گوش شیطون کر غذا می خوره منم به خاطر اون می خوام به خودم و خودش کمک کنم. نا گفته نماند که خیلی از دوستای دنیای مجازیم که الان تبدیل به دنیای واقعی شدن خیلی کمکم کردن. ممنونم از همه تون.

از این به بعد می خوام چیزای قشنگ بنویسم ، می خوام خاطرات زندگی دانشجویی و ازدواج و بچه دار شدن و مهاجرتم رو از اول بنویسم. حس می کنم با مرور خاطرات شیرین گذشته حالم بهتر میشه.

منتظر باشید..........

 

/ 5 نظر / 7 بازدید
پيام

خدا را شکر یادت نره همه چیز موقتی و گذارا است. و ما همه در گذر زندگی میکنیم. مواظب باش به گذر عادت نکنی .

ام‌السروش

آفرین به تو دوست خوبم. واقعا آدم باید خودش بخواد ...

مصطفی امیدی

با اینکه تنها بودی و هیچکسی رو نداری عزیز من غصه نخور وقتی خدا رو داری عزیز من گریه نکن فدای قلب تنگت حیفه که بارونی باشه اون چشمای قشنگت خسته نشو از این روزای خسته من که اینو خوب می دونم چقدر دلت شکسته بزار تا دنیا بدونه این تویی که نباختی بااون همه دربدری روزوشبارو ساختی بزار تا دنیا بدونه هنوز دلت جونه عزیز من خسته نشو از دست این زمونه یه روزی از همین روزا غصه وغم میمیره این روزگاربی وفا به دست تو اسیره یه روزی هم صدا می شی با نغمه های تازه ترانه هات عوض می شن اگه بدی اجازه خسته نشو از این روزای خسته دربدری تموم می شه پس دیگه گریه بسته سلام واقعا خوشحالم که تصمیمی جدی گرفتی تا شاد باشی و دنیا رو جور دیگه ای ببینی. امیدوارم همیشه و همه جا موفق و پیروز باشی.

شیرین

من تازه دارم آرشیوت رو میخونم و از این تصمیمت خوشحالم موفق باشی و سرسختانه ادامه بده